Warszawa, Łazienkowska 3:
Perła Beskidu, Ustroń:
Hotel Mistral, Gniewino:
Lloret de Mar, Hiszpania:

Stadion Legii Warszawa, Łazienkowska 3
Mistrzowskie warunkiStadion warszawskiej Legii to wyjątkowy obiekt sportowy: ultranowoczesny, wielofunkcyjny i spełniający najwyższe standardy. Wyjątkowa architektura stadionu świetnie wpisała się w krajobraz centrum Warszawy.
Świetny projekt wykonany z wyjątkową dbałością o najdrobniejsze szczegóły, a zarazem niesamowitym rozmachem sprawił, że stadion przy ul. Łazienkowskiej 3 stał się obiektem odpowiadającym europejskim ambicjom Legii Warszawa

Trenuj jak Legia Warszawa

Wyjątkowy obiekt jakim jest Stadion Legii, na którym tworzy się historia naszego klubu, a także Polskiej piłki nożnej, to także fantastyczne zaplecze treningowe na bardzo wysokim poziomie, na które składają się:

  • pełnowymiarowe boisko piłkarskie z naturalną trawą identyczną jak na Stadionie Legii Warszawa

  • 4 mini boiska o wymiarze 30 x 50m, co stanowi wspaniałe zaplecze do wszelkiego rodzaju turniejów piłkarskich czy imprez sportowych

  • profesjonalne oświetlenie 500lux

  • kompleksowe zaplecze sportowe z ośmioma szatniami i pełnym węzłem sanitarnym

  • pełnowymiarowe boisko ze sztuczną nawierzchnią przykryte największą w Polsce halą pneumatyczną pozwalającą na komfortowe warunki treningu w okresie zimowymHotel Mistral, Gniewino:
Baza Hiszpanów na Euro 2012

Podczas Euro 2012 był bazą będącej mistrzem świata i mistrzem Europy reprezentacji Hiszpanii. Już w najbliższe wakacje może być bazą Waszych dzieci. Mowa o hotelu Mistral w Gniewinie, gdzie odbędą się kolejne turnusy Piłkarskich Obozów Legii Warszawa.

W pobliżu morza, wśród kaszubskich wzgórz i lasów, leży mityczna kraina należąca niegdyś do stolemów - olbrzymów słynących ze swej siły i niezłomności.

To w tym niezwykłym miejscu znajduje się czterogwiazdkowy Hotel Mistral Sport – nowoczesny i komfortowy obiekt, wybrany i doceniony przez Mistrzów Świata i Europy w Piłce Nożnej – Reprezentację Hiszpanii.

Na Euro 2012 przyjechali jako mistrzowie świata i Europy. Na ME w Polsce i na Ukrainie znów okazali się najlepsi. Iker Casillas, Gerard Pique, Sergio Ramos, Fernando Torres, Xavi, Andres Iniesta, Xabi Alonso, Cesc Fabregas... Wszyscy oni przebywali w Gniewinie.

Teraz zapraszamy tam Wasze dzieci, do których dyspozycji oddajemy pokoje, w których mieszkali Hiszpanie, atrakcje z których korzystali oraz obiekty sportowe, na których trenowali najlepsi piłkarze na świecie.

Film pokazujący piękno Hotelu: KLIKNIJ TUTAJ


Lloret de Mar, Hiszpania
Czas na aktywny wypoczynek na wybrzeżu Costa Brava

To idealna propozycja dla Rodziców oraz dzieci/zawodników, którzy chcą spędzić wspólnie niezwykły czas, a jednocześnie, pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej Legii Warszawa, swobodnie korzystać z uroków wybrzeża Costa Brava. Podczas wyjazdu proponujemy mnóstwo atrakcji i dla małych i dla dużych. Wybrzeże Costa Brava - wspaniałe plaże, krystalicznie czyste morze, zalesione zatoczki, wysokie klify, zapewniają odpoczynek na najwyższym poziomie! Miłośnicy natury i amatorzy piękna przyrody mogą podziwiać tu niespotykane widoki! Marzyłeś o treningu piłkarskim na plaży? Tutaj spełnisz marzenia! Bogate i pożywne 3 posiłki dziennie w formie szwedzkiego bufetu pozwolą nabrać energii na kolejny emocjonujący dzień z masą sportowych atrakcji. Wyjątkowy klimat i górskie krajobrazy sprawią, że każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku, możliwości sportowych i pory roku.

Treningi piłkarskie, treningi mentalne, rywalizacje rodzin, imprezy tematyczne, warsztaty świadomego rodzica, relaks w spa, wycieczka do Barcelony a przede wszystkim aktywny wypoczynek na wybrzeżu Costa Brava - te oraz wiele innych atrakcji czeka na dzieci oraz ich rodziców podczas naszych Obozów w Lloret de Mar w słonecznej Hiszpanii!

To lato musicie spędzić z nami!


Perła Besikdu, Ustroń
idealne miejsce na wymarzony odpoczynek

Malownicze położenie na zboczu góry Równica w jednej z najbardziej znanych górskich miejscowości to doskonałe miejsce na rodzinny wypoczynek, romantyczny wypad lub organizację obozów sportowych.

Na naszych gości czekają pokoje 2 i 4 osobowe, restauracja oraz sala konferencyjna. W trosce o komfort naszych gości w standardzie oferujemy internet, klimatyzację, salę gier z bilardem i piłkarzykami dla najmłodszych, a dla spragnionych odprężenia strefę SPA. Dostęp do świetnie przygotowanych boisk piłkarskich ze sztuczną oraz naturalną nawierzchnią, strefy fitness oraz odnowy biologicznej SPA dopełniają naszą propozycję.

Nasze pokoje wyposażone są łazienki, a z balkonów roztacza się przepiękny widok na góry.

Obiekty Legii Warszawa oraz naszych Partnerów.